o mnie

Daria Fiałkowska, od wielu lat związana z makijażem permanentnym – trener.

Pomaga kobietom wyrazić siebie, pokazać światu ukryte piękno, robi to z pełnym zaangażowaniem, czerpiąc radość z pracy, którą dzieli się z całą rzeszą wdzięcznych pań.
Wykonany przez nią makijaż to połączenie pasji, sztuki i nieograniczonej wyobraźni.
Jej makijaże to nie tylko spora dawka kreatywności i elastyczności, ale też umiejętności słuchania i rozumienia indywidualnych oczekiwań.
Troszczy się o spełnianie potrzeb każdej klientki, dlatego też tak chętnie wracają ponownie.
Pomimo odbytych niezliczonej ilości szkoleń, cały czas rozwijaj się w swojej dziedzinie i dzięki temu potrafi doradzić i dobrać idealny makijaż , który jest przemyślany i dopracowany pod każdym szczegółem.

Charakteryzuje ją olbrzymia empatia, dlatego też bezinteresownie pomaga tym, którzy potrzebują tej pomocy. Wykonuje nieodpłatnie makijaże oraz pigmentacje medyczną zarówno dzieciom jak i kobietom po leczeniu chemioterapią.

Od wielu lat podczas prowadzonych przez nią szkoleń PMU swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi. Spod jej skrzydeł wyszło wiele Linergistek, co istotne z powodzeniem do dziś pracujące w zawodzie.

Jest laureatką kilku mistrzostw Polski jak i Międzynarodowych, wielokrotnie nagradzana. Do najważniejszych zaliczyć należy III miejsce już po trzech miesiącach od rozpoczęcia przygody z makijażem permanentnym oraz I miejsce, które zdobyła na Mistrzostwach marki LTL w 2017 roku.

Ambasador Expert marki Hanami.

MISTRZOSTWA MAKIJAŻU
SZKOLENIA